Çöp sineği mutfak, tuvalet, gıda işi yapan ve un kullanılarak imalat yapılan iş yerleri gibi alanlarda ev iş yerlerinde önemli sorulardan biridir. İşin uzmanı olmayan ve bilgi sahibi olmayan insanlarca mücadelesi imkânsızdır. Çöp sineği evlerde bulaşık yıkanan küvetlerin yeterince temiz tutulmaması ve yemek kırıntılarının bu küvetlerde bırakılması sonucu oluşur. Bazı ekmek ve unlu mamuller üretimi yapan iş yerlerinde de temiz bırakılmadığında bu sinekler oluşur. Özellikle yerlerde unların ıslak kalması gibi.

Evsel ya da diğer atıkların toplandığı çöp kutuları da belli süre temizlenmediği ve ıslaklık olduğunda da çöpsineği üremesi meydana gelir.

Çöp sineği mücadelesinde kullanılacak ilaçların çok titiz ve dikkatli olarak kullanılması gerekir. Yapılan haşere ilaçlamalarında en riskli olan ilaçlamalardan biridir. Çünkü gıda alanlarında üreyen bir sinekle mücadele edildiğinde insektaya (haşereye) ilacı ulaştırabilmek için gıda maddesine bu kimyasalların bulaşmaması gerekir.

Çöp Sineği İlaçlama

Çöp sineği ilaçlamasında Worldpest İstanbul böcek ilaçlama firması olarak etkili ve sorun odaklı çalışmalar yapmaktayız. Kullanılan ilaç ve ekipmanlarımız en son teknoloji olup sağlık bakanlığından ruhsatlı ilaçlar kullanılmaktadır. Her türlü haşere sorununuzu çözmek için her zaman yanınızdayız.

 

Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ACİL ÇAĞRI