Worldpest Haşere İlaçlama firmamız, öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiş, köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur. Sağlık bakanlığı iznimiz, biyosidal uygulama sertifikalarımız ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçerek sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün metotlarımız ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız.

Neden Worldpest; “ÖNCELİKLE ÇALIŞMALARIMIZI %100 GARANTİ İLE SONUÇLANDIRIYORUZ.”

*Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, sorunu çözmek için önceden uzman kişilerce oluşan ekiplerden keşif yaparak, doğru uygulamayı ve miktarını kararlaştırmak.
*Tehlike bölgesi oluşturarak uygulama anında ve sonrasında belli bir süreye kadar canlı bağlantılarını kesmek.
*Sorunun kaynağını tespit ederek, müşteri ve alanda yaşayan bireyleri bilgilendirerek kısmi önlem almalarını sağlamak ve konu hakkında brifingler vermek.
*Sınıfında farklı olarak, çevreci bir yaklaşım ile alan dışına kimyasal ve insektisit yayarak diğer canlıları ve eko sisteme büyük zararlar verecek fumügasyon gibi tehlikeli uygulamaları tercih etmemek.
*Müşteri kaydı oluşturarak uygulama sonrasında 14. gün çağrı merkezimizden arayarak hizmet kaydı hakkında düşüncelerini sormak.
*Yaptığımız her uygulama en az 6, en çok 12 iki ay olmak üzere firmamız tarafından garanti edilerek bu zaman içerisinde nükseden vakalar için tekrardan ücretsiz uygulama ile güven vermekteyiz.
*Çağrı merkezimizde kendi müşterimiz olma koşulu aranmaksızın arayan her vatandaşımıza ücretsiz bilgi ile ev-iş yeri gibi mekanlarına ücretsiz keşif gönderme hakkını veriyoruz.*Sağlık bakanlığı izin ve çalışan uzman kadro ve yeterlilik belgesi ile biyosidal ürün uygulama servisi raporlarıyla kurumsal firma olarak kaliteli hizmet farkını yaşatıyoruz.

Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ACİL ÇAĞRI